De onmogelijke vrijgezellen krijgen nog een kans. NBC heeft Undateable (zie foto) vernieuwd met een derde seizoen. Het netwerk bestelt ook nieuwe seizoenen van dramaseries Mysteries of Laura en Night Shift.
De komedieserie verandert ook in het nieuwe derde seizoen, want voortaan zullen alle afleveringen live uitgezonden worden. Dat werd deze week voor het eerst gedaan en dat leverde goede kritieken op. Justin’s bar werd in de aflevering de locatie voor een muziek festival. De finale van het tweede seizoen is op 12 mei te zien.
Voor Mysteries of Laura met Debra Messing in de titelrol betekent de vernieuwing een tweede seizoen. Het misdaaddrama komt terug met dertien afleveringen. De huidige eerste reeks bestaat echter uit in totaal 22 afleveringen, de finale zal te zien zijn op 20 mei. Ziekenhuisserie Night Shift mag tekenen voor een derde seizoen.
CBS cancelt Battle Creek, Stalker en The McCarthys Volgende bericht:
Vijf series gecanceld door NBC