Glee’s Cory Monteith is gisteren dood aangetroffen in Vancouvers Fairmont Pacific Rim hotel. De acteur is 31 geworden.
Monteith zou een week in het hotel verblijven, maar toen hij gisteren niet op de verwachte tijd uitcheckte, ging het personeel naar zijn kamer. Daar werd zijn lichaam gevonden. De politie vermoedt dat hij alleen was toen hij overleed. Over de oorzaak van de dood is nog niets naar buiten gebracht. Wel is bekend dat de acteur in maart nog tijdelijk in een afkickkliniek zat.
De producers van Glee, 20th Century Fox Television en Fox Broadcasting Company reageerden op het verlies. “We zijn allemaal diep bedroefd door dit tragische nieuws. Cory was een uitzonderlijk talent en een nog uitzonderlijker persoon. Het was een waar genot om met hem te werken en we zullen hem allemaal ontzettend missen. Onze gedachten en gebeden gaan uit naar zijn familie en geliefden.”
Ook bij collega’s en andere Hollywoodsterren kwam het tragische nieuws hard aan.
This is such sad news about @CoryMonteith – what an absolutely tragic loss of a very talented young man.
— zooey deschanel (@ZooeyDeschanel) July 14, 2013
I saw him a few weeks ago in NY, looking so happy. heartbreaking… #corymonteith RT @aurosan: No no no no no no no: http://t.co/zQZasD3N37
— Sophia Bush (@SophiaBush) July 14, 2013
Orange is the New Black: pilot Volgende bericht:
Recap #27 O-mouth en Cory Monteith overleden